logo

Novinky

Najnovšie správy

Aktuality z prostredia MM Fitness

Otvorenie Fitka a Kompenzácie kariet

Milí Klienti,

na základe rozhodnutia premiéra môžme od pondelka znovu otvoriť fitko. Otvárame v pondelok 16.11. o 6:00 do 22:00 . V utorok bude fitko otvorene od 8:00 do 21:00 keďže je sviatok .

Podľa rozhodnutia hygieny je max kapacita fitka 6 osôb . Keďže MMFITNESS ma dve samostatne uzatvorene časti kapacita je 6 osôb v jednej a 6 osôb v druhej časti . V tejto situácii nebudeme zavádzať objednávanie a budeme vstupy regulovať podla situácie.Klientov budeme púšťať podla aktuálnej obsadenosti .Pokiaľ si to situácia vyžiada vieme zaviesť možnosť objednania na presný čas. Rovnako nejdeme nijak upravovať ceny vstupov a ani permanentiek.

Ako postupovať pri uplatnení ušlého obdobia na permanentke počas Covidu .

-Ak si chcete uplatniť stratené obdobie na svojich časových permanentkách napíšte stručný email na adresu info@mmfitness.sk v ktorom uvediete meno na ktoré je permanentka a svoje telefónne číslo.

-Kompenzujeme len karty, ktoré sú už neplatné .Tie ktoré máju ešte platnosť a skončia v budúcnosti budu kompenzovane rovnako, ale až po termíne ich platnosti . Prosíme klientov, ktorí máju teda ešte karty platne nech nezasielajú žiadosti ihneď, ale až po skončenie ich platnosti.

-Každý kto požiada o kompenzáciu,budú mu ponúknuté viaceré možností na uplatnenie.

-Všetky žiadosti budú riešené individuálne a v čo najkratšom čase.

-Žiadať o kompenzáciu môžete posielať do 31.12.2020.

Zároveň Vám oznamujeme,že všetky časové permanentky:

-mesačné,3-mesačné,polročné,ročné

zakúpené od termínu 16.11. už nebudú do budúcna posúvané pri strate obdobia z akéhokoľvek dôvodu.

Ako alternatívu v tejto dobe Covidu odporúčame využívať kúpu najmä kreditných kariet,ktoré nie sú časovo viazané a nedochádza pri nich ku žiadnym stratám.

Samozrejme ak po Vašom zvážení sú časové permanentky pre Vás výhodnejšie budeme radi keď si ich zakúpite,v predaji zostávajú naďalej.Nahlad Opatrenia
Späť